(0 item) - 0,00 €

Jūsų krepšelis yra tuščias

Didmeninė prekyba

Esame viena seniausių Baltijos šalių rinkoje veikiančių sidabro juvelyrinių dirbinių importo ir didmeninės prekybos įmonė, veikianti nuo 2008 metų. Nuolat dalyvaujame didžiausiose pasaulinėse juvelyrikos parodose, kai kuriose iš jų turime savo stendą ir pristatome savo gaminius. Savo verslo klientams galime pasiūlyti itin platų mūsų gamybos sidabro papuošalų su Swarovski® kristalais asortimentą, taip pat didelį auksinių ir sidabrinių grandinėlių bei apyrankių asortimentą.

Savo verslo klientams – mažmenininkams - siūlome itin lanksčią atsiskaitymo sistemą – atidėtas mokėjimas iki 4 mėnesių po prekių pristatymo.

Į savo verslo klientus – juvelyrinių dirbinių mažmenininkus – žiūrime kaip į ilgalaikius partnerius ir siekiame patenkinti visus jų poreikius. Mes pasiūlysime Jums ilgalaikį bendradarbiavimą ir visą įmanomą prekių asortimentą itin lanksčiomis bendradarbiavimo sąlygomis.

Jeigu Jūs esate mažmenininkas, prekiaujantis sidabro, aukso juvelyriniais dirbiniais, siekiate prekiauti mūsų gamybos dirbiniais su Swarovski® kristalais, maloniai prašome registruotis B2B platformoje b2b.silverdream.lt arba susisiekti su UAB Silver Dream verslo klientų skyriumi el. paštu [email protected] ar telefonu: +370 607 79991.

Silver dream B2B didmeninės prekybos platformą rasite adresu b2b.silverdream.lt