(0 item) - 0,00 €

Jūsų krepšelis yra tuščias

Dėka pasirinktos strateginės partnerystės su Swarovski®, UAB Silver Dream įgijo Swarovski kompanijos pasitikėjimą ir tapo „Ingredient branding“ programos nare. UAB Silver Dream gaminiai žymimi Swarovski antspaudu.

Swarovski® prekinis ženklas pagal savo vertę yra tarp dešimties prabangiausių pasaulio prekinių ženklų. Kompanija bendradarbiauja su žymiausiais pasaulio dizaineriais, aukščiausio lygio gamintojais, jos produktus galima išvysti didžiausiuose madų šou, tarptautinių filmų epizoduose bei populiariausiose pasaulio scenose. Reklaminių kompanijų metu Swarovski galima išvysti pirmuose aukštos klasės juvelyrikos ir madų žurnalų puslapiuose. 2014 metais atlikta vartotojų apklausa (Vocatus study with 3,200 consumers (25 – 55yrs, female) in China, Germany, Italy, USA, May 2014) rodo, kad daugiau nei 80% moterų mano, kad produktai pažymėti Swarovski antspaudu yra:
• išskirtiniai,
• aukščiausios kokybės,
• prabangūs.

Swarovski kompanijos atlikta vartotojų apklausa (Vocatus study with 3,200 consumers (25 – 55yrs, female) in China, Germany, Italy, USA, May 2014) parodė, kad vartotojai yra linkę už prekes su Swarovski® antspaudu mokėti 44% daugiau, nesvarbu ar tai yra juvelyriniai gaminiai, drabužiai ar elektronikos prekės. Swarovski antspaudas pirkėjams dažniausiai asocijuojasi su aukščiausia kokybe, autentiškumu, prabanga, stiliaus išskirtinumu, tradicijomis, naujausiomis mados tendencijomis, kokybę atitinkančia verte, patikimumu ir pan. Prekiaudami UAB Silver Dream produkcija, pažymėta Swarovski antspaudu, klientai turi galimybę padidinti savo apyvartą ir pelno maržą. Klientams taip pat galime pasiūlyti Swarovski® dekoracijas, plakatus, stendus, stovus, dėklus, lankstinukus.

Swarovski antspaudas ne tik užtikrina produkto kokybę ir autentiškumą, bet ir naudojant naująją apsaugos sistemą suteikia galimybę galutiniam vartotojui patikrinti gaminio originalumą. Unikalus 16 skaičių kodas priskiriamas kiekvienam gaminiui. Šis kodas matomas prie antspaudo, kuriuo žymima su Swarovski kristalais pagaminta produkcija. Vartotojas, įsigijęs gaminį su Swarovski antspaudu, naudojantis unikaliu kodu, gali patikrinti gaminio originalumą.