(0 item) - 0,00 €

Jūsų krepšelis yra tuščias

Grąžinimas

Mes suprantame, kad internetu pirkta prekė, kai matoma tik jos nuotrauka, ne visada gali atitikti Jūsų lūkesčius ją gavus, todėl bet kurią Silverdream.lt įsigytą prekę galite grąžinti mums per 30 kalendorinių dienų nuo jos gavimo dienos, apie tai informavus mus el. paštu [email protected] Grąžintą prekę galite pasikeisti į kitą arba susigrąžinti už ją sumokėtus pinigus.

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

 • Grąžinamos prekės turi būti tokioje pačioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai prekės buvo gautos pažeistoje pakuotėje) arba taip pat saugiai supakuotos
 • Prekės turi būti nenaudotos, nesugadintos ir nepakeitusios prekinės išvaizdos.
 • Kartu su grąžinamomis prekėmis turi būti pridėta prekių įsigijimo dokumento (PVM sąskaitos-faktūros) kopija.
 •  

  Grąžinamas prekes prašome siųsti šiuo adresu:

  UAB Silver Dream
  Deltuvos g. 39R
  20126 Ukmergė
  Lietuva

  Grąžinamas prekes rekomenduojame siųsti registruotu paštu, nes tik tokiu atveju galėsite matyti, kada prekės bus mums pristatytos, o siuntos praradimo atveju yra galimybė gauti kompensaciją iš Lietuvos pašto.

  Dėmesio! Prekių grąžinimo išlaidas privalo padengti pirkėjas, išskyrus atvejus, kai grąžinamos nekokybiškos prekės arba klaidingos komplektacijos dėl mūsų kaltės.

  Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.