(0 item) - 0,00 €

Jūsų krepšelis yra tuščias

PRIVATUMO POLITIKA

1. BENDROSIOS NUOSTATOS
 • 1.1. UAB „Silver Dream“, įmonės kodas 135792314, registracijos adresas Kęstučio a. 2-3, Ukmergė, toliau vadinama BENDROVE, saugo ir gerbia elektroninės parduotuvės klientų, toliau vadinamų PIRKĖJAIS, privatumą.
 • 1.2. Privatumo politika yra skirta apsaugoti Asmens duomenis nuo neteisėto naudojimo. Šioje privatumo politikoje nurodomos pagrindinės BENDROVĖS (t.y. www.silverdream.lt elektroninės parduotuvės) PIRKĖJO Asmens duomenų rinkimo, saugojimo ir jų tvarkymo taisyklės.
 • 1.3. Asmenys užpildę registracijos formą arba pateikę užsakymą svetainėje www.silverdream.lt ir nurodę savo asmens duomenis yra laikomi susipažinusiais su šia Politika ir sutinka, kad BENDROVĖ nurodytus duomenis tvarkys šioje privatumo politikoje bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.
2. DUOMENŲ RINKIMAS, SAUGOJIMAS IR TVARKYMAS
 • 2.1. Asmenys, norintys registruotis elektroninėje parduotuvėje www.silverdream.lt privalo pateikti savo vardą, pavardę, elektroninį pašto adresą ir sugalvotą slaptažodį.
 • 2.2. Registracijos metu yra sukuriama paskyra, kurioje PIRKĖJAI, norintys įsigyti prekių privalo pateikti šiuos duomenis: telefono numerį ir gyvenamosios vietos ir/arba prekės pristatymo vietos adresą. PIRKĖJAS laikomas atsakingu dėl pateiktų duomenų teisingumo.
 • 2.3. Asmenys, norintys įsigyti prekių svečio teisėmis (neatliekant registracijos) privalo pateikti šiuos duomenis: vardą, pavardę, el.pašto adresą, telefono numerį ir gyvenamosios vietos ir/arba prekės pristatymo vietos adresą.
 • 2.4. PIRKĖJAS turi teisę bet kuriuo metu:
 • 2.4.1. taisyti ir/ar pildyti Asmens duomenis savo paskyroje. Už pataisytų ir/ar papildytų duomenų teisingumą atsakingas PIRKĖJAS;
 • 2.4.2. kreiptis į BENDROVĘ elektroninio pašto adresu [email protected] dėl jo paskyros panaikinimo.
 • 2.5. BENDROVĖ patvirtina, kad PIRKĖJO nurodyti Asmens duomenys bus naudojami tik siekiant jam tinkamai suteikti elektroninėje parduotuvėje www.silverdream.lt siūlomas paslaugas. BENDROVĖ taip pat patvirtina, jog PIRKĖJO nurodyti Asmens duomenys bus tvarkomi BENDROVĖS veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.
 • 2.6. BENDROVĖ įsipareigoja neatskleisti PIRKĖJO Asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus esant PIRKĖJO sutikimui, vykdant užsakymą bei Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
 • 2.7. Prekių atsiėmimo metu pardavėjui, akcinės bendrovės Lietuvos pašto darbuotojui ar kurjerių tarnybos darbuotojui pateiktas PIRKĖJO asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas ir jame esantys duomenys naudojami tik asmens tapatybės identifikavimui.
 • 2.8. BENDROVĖS vidiniai technologiniai sprendimai užtikrina, kad PIRKĖJO pateikiami Asmens duomenys būtų apsaugoti nuo bet kokių neteisėtų veiksmų, praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų, t. y., asmens duomenų apsaugos lygis atitinka Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus.
3. SLAPUKAI (angl. cookies)
 • 3.1. Siekiant, kad PIRKĖJUI būtų suteiktos visos elektroninės parduotuvės www.silverdream.lt paslaugos, į PIRKĖJO kompiuterį (įrenginį) gali būti įrašyti slapukai. Įrašytą informaciją BENDROVĖ naudoja PIRKĖJO, kaip ankstesnio www.silverdream.lt internetinės parduotuvės lankytojo atpažinimui, informacijos apie pirkinius, įdėtus į PIRKĖJO prekių krepšelį, išsaugojimui, elektroninės parduotuvės lankomumo statistikos rinkimui.
 • 3.2. PIRKĖJAS turi galimybę peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) BENDROVĖ įrašo ir gali ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. PIRKĖJAS, užpildydamas registracijos formą elektroninėje parduotuvėje www.silverdream.lt sutinka, kad jo kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašomi šioje Privatumo politikoje numatyti Slapukai. Šį sutikimą PIRKĖJAS gali bet kada atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau tokiu atveju tam tikros internetinės parduotuvės funkcijos jam gali būti neprieinamos.
4. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
 • 4.1. Ši Privatumo politika įsigalioja 2017 m. kovo 30 d.
 • 4.2. BENDROVĖ turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo politikos nuostatas. Bet kokie Privatumo politikos pasikeitimai bus skelbiami ir viešai matomi elektroninėje parduotuvėje www.silverdream.lt. Tolimesnis naudojimasis BENDROVĖS elektroninės parduotuvės www.silverdream.lt paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi tarp BENDROVĖS ir PIRKĖJO iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
 • 4.3. PIRKĖJŲ klausimai, komentarai bei pageidavimai, susiję su Privatumo politika, gali būti teikiami elektroninio pašto adresu [email protected]