(0 item) - 0,00 €

Jūsų krepšelis yra tuščias

Swarovski® antspaudas – tai garantija, kad juvelyrinių dirbinių gamyboje panaudoti tik originalūs Swarovski kristalai.

Siekiant užtikrinti, kad klientai galėtų džiaugtis tik aukščiausios kokybės originaliais kristalais, buvo sukurta inovatyvi apsaugos priemonė – Swarovski® antspaudas.


UAB Silver Dream viena pirmųjų Baltijos šalyse pradėjo naudoti išskirtinę Swarovski atributiką – Swarovski® antspaudą. Dėka pasirinktos strateginės partnerystės su Swarovski, visi UAB Silver Dream gaminiai yra žymimi Swarovski® antspaudu, kuris patvirtina, kad panaudoti kristalai yra originalūs, pagaminti Swarovski® (Wattens mieste, Austrijoje). Silver Dream gaminių autentiškumą galite visada patikrinti Swarovski svetainėje: www.crystals-from-swarovski.com


„Jei norite aukščiausios kokybės, rinkitės originalą!“


100% garantija
Naudojant naująją apsaugos sistemą, Swarovski antspaudas suteikia galimybę klientui patikrinti gaminio originalumą. Unikalus 16 skaičių kodas priskiriamas kiekvienam gaminiui. Šis kodas yra nurodytas antspaude, kuriuo žymima Silver Dream pagaminta produkcija. Klientas, įsigijęs gaminį su Swarovski® antspaudu, naudojantis unikaliu kodu, gali patikrinti gaminio autentiškumą.


Aukščiausia kokybė
Renkantis gaminius su kristalais ypatingai svarbi yra jų kokybė. Juvelyrinių dirbinių gamyboje naudojame originalius Swarovski® kristalus, kurie išsiskiria savo išvaizda, unikalumu, pjūvių tikslumu, išskirtiniu spindesiu, ilgaamžiškumu. Būdami oficialūs Swarovski® partneriai, savo klientams siūlome rinktis gaminius su kristalais iš ypatingai plataus spalvų, formų ir dydžių asortimento bei garantuojame, kad visi mūsų gaminiuose naudojami Swarovski kristalai yra tik aukščiausios kokybės.